Жителі Стрілкового виступають за об’єднання громад в межах Арабатської Стрілки • Інформаційний міст Інформаційний міст - новини Генічеська, Генічеського району та Херсонської області

Жителі Стрілкового виступають за об’єднання громад в межах Арабатської Стрілки

21 жовтня голова Генічеської РДА Андрій Онищенко зустрівся з громадою Стрілкового. Одне з питань, яке він обговорював з місцевими жителями – створення об’єднаної територіальної громади (ОТГ) на території Арабатської Стрілки. Про це повідомляє кореспондент «Інформаційного мосту».

Голова Генічеської РДА Андрій Онищенко та сільський голова Олександр Пономарьов спілкуються з громадою Стрілкового (фото: «Інформаційний міст» )

Присутні в сільському Будинку культури жителі громади одностайно виступили за об’єднання в єдину громаду з Щасливцевською сільською радою. За об’єднання в межах Арабатської Стрілки виступає і голова Щасливцевської сільради Віктор Плохушко, який під час онлайн-конференції, в вересні цього року, ще раз підтвердив бажання створити ОТГ з сусідами по Арабатці. Але керівництво Стрілкового інтерес до цього не проявляє.

Якщо процес по створенню ОТГ буде і далі затягуватися, то і рішення по долі населених пунктів Арабатської Стрілки виноситиме обласна влада, яка, судячи з усього, прислухатися до жителів місцевих рад не хоче. Адже в перспективному плані формування територіальних громад Херсонщини, який був опублікований на сайті Херсонської ОДА, Генічеський район представлений, як єдина громада. Проти цього категорично виступають жителі села Стрілкове.

фото: «Інформаційний міст»

Після півгодинної суперечки, питання так і залишилось відкритим, а остаточне рішення залишиться за представниками влади в області та країні.

Нагадаємо, що 18 жовтня на сесії Херсонської обласної ради розглядали питання про внесення змін до перспективного плану формування територіальних громад Херсонщини, яке було перенесено на позачергову сесію.

фото: «Інформаційний міст»