За ініціативою Президента в Генічеському району відремонтують дві школи та стадіон • Інформаційний міст Інформаційний міст - новини Генічеська, Генічеського району та Херсонської області

За ініціативою Президента в Генічеському району відремонтують дві школи та стадіон

8 листопада Прем’єр-міністр Олексій Гончарук провів селекторну нараду з головами обласних державних адміністрацій, під час якої обговорили політику в напрямку розбудови соціальної інфраструктури України. Повідомляє «Інформаційний міст» з посиланням на Урядовий портал.

За словами Олексія Гончарука, Президент анонсував, що наступного року в Україні почнуть будувати та ремонтувати сотні соціальних об’єктів по всій країні. Задача уряду визначити об’єкти соціальної інфраструктури де не закінчена реконструкція або будівництво.

– Плюс 100 шкіл, 100 садочків та 100 стадіонів вже в наступному році – це наша задача, – наголосив прем’єр-міністр.

Зі списком об’єктів в Генічеському районі вже визначились. Після проведення наради керівництва РДА, керівників її структурних підрозділів та представників органів місцевого самоврядування до переліку хочуть включити три об’єкти. Серед них дві школи: НВК «Гімназія» та окремо розташований корпус Фрунзенської ЗОШ, а також спортивний об’єкт – міське комунальне підприємство «Стадіон «Будівельник».

НВК «Гімназія» (Фотографія «Інформаційний міст» )