Восени в Генічеську продовжать будувати вакуумну каналізацію по вулиці Курортній • Інформаційний міст

Восени в Генічеську продовжать будувати вакуумну каналізацію по вулиці Курортній

Перша черга вакуумної каналізації добудована, другу чергу почнуть монтувати вже цього року. Про це розповів міський голова Олександр Тулупов, 9 серпня, під час онлайн-конференції в медіа-центрі IPC-Генічеськ, повідомляє «Інформаційний міст».

– Першу чергу вакуумної каналізації ми будували за свої гроші, за гроші міського бюджету. В цьому році плануємо почати будувати другу чергу по вулиці Набережній. Для цього проекту отримали гроші з держбюджету, а саме з Фонду регіонального розвитку. Будівництво розпочнеться восени, – розказав Олександр Тулупов, відповідаючи на питання нашого кореспондента.

Насосна станція вакуумної каналізації по вулиці Курортній

Також він додав, що зараз до вакуумної каналізації не підключено жодного абонента. Генічан планують підключати після добудови другої черги каналізації.

– 07 серпня зустрічався з головою Херсонської ОДА Юрієм Гусєвим, з яким обговорювалось питання вакуумної каналізації та інших проектів. Він пообіцяв їх підтримувати, – додав міський голова.

Серед проектів, які Олександр Тулупов показав, була дорога по вулиці Паризької комуни, яку чекає капітальний відремонтують за 3,2 млн. гривень. Окрім того, в місті до 1 вересня повинні закінчити ямковий ремонт.

Спортивний майданчик зі штучним покриттям повинен з’явитись до дня міста.