В Стрілковом першою добудують дорогу по вулиці Центральній • Інформаційний міст

В Стрілковом першою добудують дорогу по вулиці Центральній

Підчас зустрічі з головою Генічеської РДА Андріє Онищенко, яка відбулась 21 жовтня, жителі Стрілкового не могли оминути теми будівництва доріг в селі. Тим паче, що для цього населеного пункту за останні декілька років ця тема стала дуже скандальною, , передає кореспондент «Інформаційного мосту».

Розбіжності між місцевими жителями та керівництвом села почалися, коли перші вважали що одразу потрібно будувати дорогу по вулиці Центральній, на якій знаходяться всі об’єкти соціальної інфраструктури села, а другі виступали за прокладку асфальтового покриття по вулиці Береговій, яка веде по узбережжю і де знаходяться будинки можновладців. Голова Стрілківської сільради Олександр Пономарьов пояснював це тим, що асфальтована вулиця біля моря допоможе курортному селу в розвитку його туристичного потенціалу.

Голова Генічеської РДА Андрій Онищенко та сільський голова Олександр Пономарьов спілкуються з громадою Стрілкового (фото: «Інформаційний міст» )

В поточному році в Стрілковому почали будувати одразу дві вищезгадані  дороги. Олександр Пономарьов розповів, що на будівництво доріг отримали та освоїли 42 млн. гривень. На зараз вони зроблені частково, а фінансування та добудова дорожного покриття запланована на 2020 рік.

Голові Генічеської РДА Андрію Онищенко передали звернення, яке підписали близько 800 жителів Стрілкового, в якому вони просять, щоб в першу чергу добудували дорогу по вулиці Центральній.

Після обговорення в сільському Будинку культури, представники влади разом з місцевими жителями проїхали на місце та оглянути ділянки доріг. Жителі громади були наполегливими, тож вирішили всі в наступному році виділені гроші направити на добудову вулиці Центральної. Стрілковчан підтримав радник голови Херсонської ОДА Богдан Ковальов, котрий був присутній на зустрічі, а також голова Генічеської РДА Андрій Онищенко. Тож, чи буде виконана обіцянка можновладців, жителів Стрілкового зможуть перевірити в 2020 році.

Голова Генічеської РДА Андрій Онищенко роздивляється карту ремонтних робіт
(фото: «Інформаційний міст» )

Нагадаємо, 7 жовтня під час селекторної наради заступник голови Херсонської ОДА Сергій Козир повідомив, що на ремонт доріг в Херсонській області в наступному році планують витратити 520 млн. гривень. В Генічеському районі за рахунок цієї суми повинні відремонтувати близько 20 автомобільних доріг загального користування, а також дорожнє покриття в населених пунктах району, в тому числі і Стрілковому.

19 червня 2019 року у приміщенні Антимонопольного комітету працівники СБУ затримали фактичного власника ПП «Полтавабудцентр» Араіка Амірханяна. Підприємство було генпідрядником будівництва дороги по вулиці Береговій в Стрілковому на Арабатській стрілці.

Фото: «Інформаційний міст»