В РДА відбулась зустріч влади з нелегальними перевізниками • Інформаційний міст Інформаційний міст - новини Генічеська, Генічеського району та Херсонської області

В РДА відбулась зустріч влади з нелегальними перевізниками

Сьогодні, 20 листопада, в будівлі Генічеської РДА відбулась зустріч голови районної державної адміністрації Андрія Онищенка, фіскальної служби та служби соціального захисту населення з представниками громадських організацій та місцевими перевізниками, які хочуть легалізуватися. Про це повідомляє кореспондент «Інформаційного мосту».

Сьогоднішня зустріч відбулась за ініціативою голови РДА Андрія Онищенка. Представники фіскальної служби та служби соціального захисту населення пояснили можливі шляхи легалізації роботи перевізників та ведення ними легального бізнесу.

– Держава прикладе всі зусилля в допомозі тим, хто захоче легалізувати свій бізнес та працювати в законному руслі. Для цього тут присутні керівники Міжрайонного відділу податкової служби та управління соціального захисту населення. Потрібно працювати в законному руслі, щоб всі податки йшли до нашого бюджету на розвиток нашого району, а не до окремих груп осіб, – зазначив Андрій Онищенко.

Представники державних органів домовились з таксистами про перехідний період, який буде тривати до 27 листопада. Під час цього періоду нелегалізовані перевізники зможуть узаконити свою діяльність.

Нагадаємо, що кілька днів тому місцеві перевізники збирались в Новоолексіївці, де виступали проти поборів, які з них вимагають кримінальні елементи, а вони хочуть легалізувати свою роботу та працювати чесно.