В наступному році на Херсонщині відбудуться навчання оновленої тероборони • Інформаційний міст Інформаційний міст - новини Генічеська, Генічеського району та Херсонської області

В наступному році на Херсонщині відбудуться навчання оновленої тероборони

У 2020 році на території Херсонщини плануються військові навчання. Основний фокус в них буде направлено на злагодження дій підрозділів територіальної оборони області, які очікують перебудови за європейськими стандартами. Про це під час прес—конференції повідомив голова Херсонської обласної державної адміністрації, Юрій Гусєв. Пише Медіа-центру IPC-Херсон.

– Наступного року ми проведемо навчання територіальної оборони в нашій області для того, щоб відпрацювати всі механізми захисту Херсонщини у випадку можливої агресії. Наша область має адмінкордон з анексованим Кримом, тож для нас нагальними є питання безпеки громадян, які мешкають тут, туристів та гостей нашого регіону, – наголосив Гусєв.

Реформа територіальних підрозділів буде здійснюватися за аналогом естонських колег — підрозділів Кайстелійт, добровольчих батальйонів, що входять до складу армії цієї прибалтійської країни. Відповідний меморандум було підписано між Міністрами оборони обох країн.

Матеріал Медіа-центру IPC-Херсон