В Херсонській ОДА хочуть «реанімувати» проект будівництва газопроводу Генічеськ – Асканія-Нова (відео) • Інформаційний міст Інформаційний міст - новини Генічеська, Генічеського району та Херсонської області

В Херсонській ОДА хочуть «реанімувати» проект будівництва газопроводу Генічеськ – Асканія-Нова (відео)

Під час селекторної наради голови Херсонської ОДА Юрія Гусєва, яка відбулась 25 листопада, голова Генічеської РДА Андрій Онищенко поставив питання будівництва газопроводу Генічеськ – Асканія-Нова. Про це повідомляє «Інформаційний міст».

Андрій Онищенко зазначив, що проект газопроводу важливий, і є пріоритетним для Генічеського району. У відповідь Юрій Гусєв пообіцяв звернутися до Кабінету Міністрів, щоб дізнатися, на якому етапі наразі проект газопроводу.

Ці слова голова ХОДА підтвердив у спілкуванні з нашим кореспондентом під час форуму місцевого самоврядування, який відбувався у Херсоні 2 грудня.

Голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв (фотографія «Інформаційний міст» )

– Ми обговорювали проект будівництва газопроводу Генічеськ – Асканія-Нова з новим головою Генічеської РДА Андрієм Онищенком. Зараз ми чекаємо оновленої інформації стосовно кошторисної та проектної документації. Нам потрібно розуміти на якому вона етапі, щоб надалі працювати з урядом та з коштами платників податків для реалізації цього проекту, – розповів голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв нашому кореспонденту.

Нагадаємо, що тендер на розробку проектно-кошторисної документації будівництва міжселищного газопроводу від смт Асканія-Нова до м. Генічеськ був проведений в 2017 році. Наразі документи «застрягли» в одному з міністерств.

Газопровід мав проходити через три райони Херсонської області: Генічеський, Новотроїцький та Чаплинський. За проектом запланована газифікація близько десяти найближчих до газопроводу населених пунктів, в тому числі трьох у Генічеському районі. Це селище Новоолексіївка, села Олексіївка та Червоне.