В Генічеську розпочався шаховий турнір «Азовська хвиля – 2019» • Інформаційний міст Інформаційний міст - новини Генічеська, Генічеського району та Херсонської області

В Генічеську розпочався шаховий турнір «Азовська хвиля – 2019»

1 серпня на базі художнього салону районного Будинку культури розпочався Міжнародний шаховий фестиваль «Азовська хвиля – 2019» пам’яті В.С.Ларина та XXXI меморіал двічі Героя Радянського Союзу льотчика-випробувача Амет-Хана Султана з шахів. Повідомляє кореспондент «Інформаційного мосту».

Участь у турнірі приймають 102 спортсмени не тільки з України (Київ, Червоноград, Дніпро, Харків, Кропивницький, Енергодар, Корсунь-Шевченковський, Одеса, Херсон, Каховка, Нова Каховка, Гола Пристань, Генічеськ). Вже не в перше в Генічеськ приїжджають спортсмени з білоруських міст Гомель, Гродно та Рогачив. Наймолодшим учасником змагань буде 5-річний Макар Ковальчук з Кропивницького, а найстаршим Григорій Гончарук (Енергодар), якому виповнилось 81 рік.

Змагання будуть проходити щодня, початок о 9 годині. Турнір закінчиться 9 серпня, тоді оголосять та нагородять усіх переможців.

Фотографії ОЛЕКСАНДРА КОСЕНКА