В Генічеську перейменують вулицю Дружби народів • Інформаційний міст Інформаційний міст - новини Генічеська, Генічеського району та Херсонської області

В Генічеську перейменують вулицю Дружби народів

В Генічеську планують перейменувати вулицю Дружби народів. Про це сьогодні, 6 листопада, розповів міський голова Олександр Тулупов під час прес-конференції присвяченій приїзду делегації Генічеського району з Грузії, яку вони відвідали задля відновлення дружніх зв’язків, повідомляє кореспондент «Інформаційного мосту».

Пам’ятник «Дружба» на перехресті вулиці Дружби народів та проспекту Миру
(фотографія: «Інформаційний міст»)

Змінити назву планують в наступному році, до приїзду грузинської делегації в наш район, який запланований на травень 2020 року. До цього в провінцію Гурія у місто Озургеті їздила делегація Генічеського району, яку представляла Генічеська районна рада, Генічеська міська рада та Рівненська сільська рада.

Нагадаємо, що вулиця Дружби народів отримала свою назву в 2016 році, коли розпорядженням міського голови Олександра Тулупова відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та нацистського тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» було перейменовано 42 вулиці, провулка, узвозів та площ міста. До цього вулиця Дружби народів мала назву Махарадзе, як і місто-побратим Генічеська в Грузії, але в 1989 році місто перейменували в Озургеті.

Вулиця Махарадзе була перейменована в Дружби народів в 2016 році
(фотографія: «Інформаційний міст»)