В Генічеському районі стартував проект по створенню іміджу краю • Інформаційний міст Інформаційний міст - новини Генічеська, Генічеського району та Херсонської області

В Генічеському районі стартував проект по створенню іміджу краю

2 квітня у Генічеському районі стартував новий проект «Створимо імідж Генічеського району разом». Організатори заходу виступили відділ культури РДА та Генічеський районний краєзнавчий музей. До у часті можуть долучитися творчі особистості, яким не байдужий наш край.

Пропонується розробити: ескізні проекти пам’ятних знаків (пам’ятників, меморіальних об’єктів, анотаційних та меморіальних дощок) відомим особистостям нашої країни, людям, які своєю діяльністю сприяли розвитку та славі нашого району, значним подіям, які пов’язані з історією країни або нашого регіону.

Ескізні проекти реконструкції або оформлення наявних зелених зон, скверів, парків на території нашого району, де елементи малих архітектурних форм та розважальних зон поєднуватимуться з присутнім довкіллям.

Фотографія Алеї Казок у Генічеську (2019 р.)

Ескізи меморіальних та анотаційних дощок, що пропонується встановити на будівлях, де жила або працювала знаменита особа, нерухомих історико-культурних об’єктах чи у пам’ятних місцях, де відбулась важлива подія, повинні  містити текст з увічнення пам’яті визначних діячів або історичних подій.

Архітектурні й скульптурні споруди, меморіальні об’єкти, повинні органічно вписуватися в загальний план і дизайн передбачуваного їх місця розміщення з дотриманням гармонійного співвідношення масштабу пам’ятного знаку та середового оточення.

Це може бути мальований ескіз, фотомонтаж або проект із застосуванням комп’ютерної графіки. Ескізні проекти можуть містити план благоустрою прилеглої території з пояснювальною запискою. Під час презентації, автор за своїм бажанням може представити макет пам’ятного знаку. Презентація проектів відбудеться у травні місяці цього року.
Пропозиції приймаються за телефонами: (05534) 3-51-47(05534) 3-21-92.

Проекти можна надавати до відділу культури Генічеської РДА ( Генічеськ, вул. Монастирська, 4) або до Генічеського районного краєзнавчого музею (Генічеськ, вул. Відродження, 1) та відправляти електронною поштою:kulturagenichesk@ukr.net