У 2020-му році завершуватимуть будівництво двох доріг в Стрілковому та відремонтують прибережні вулиці Генічеська • Інформаційний міст Інформаційний міст - новини Генічеська, Генічеського району та Херсонської області

У 2020-му році завершуватимуть будівництво двох доріг в Стрілковому та відремонтують прибережні вулиці Генічеська

Наступного року в Стрілковому продовжать будувати дорогу по вулиці Центральній та розпочнуть будівництво «скандальної» дороги по вулиці Береговій, яку в народі прозвали «царською», у зв’язку з тим, що на цій вулиці розташовані будівлі можновладців. Про це повідомляє «Інформаційний міст» з посиланням на офіційний документ.

По вулиці Центральній в Стрілковому цього року вже була зроблена частина дороги. Наступного року має бути проведено капітальний ремонт ще 2-х км шляху, а другою чергою ще 3,3 км за 33 млн. гривень. На капітальний ремонт вулиці Берегової, а це 4 км дорожнього покриття, передбачено 50 млн. гривень. Тендер на ці ділянки був проведений в 2018 році, будівельники чекають настання весни.

Частково відремонтована вулиця Центральна у Стрілковому (фото: www.vizit.ks.ua )

У Генічеську візьмуться за курортні вулиці, які або проходять поряд з міським пляжем, або виходять до моря. Це вулиці Курортна, Набережна, Приморська, Монастирська, Вокзальна. Також продовжать ремонтувати в’їзд до житлових будинків біля ПТУ №27, де нещодавно капітально відремонтували дорогу по вулиці Паризької комуни, ділянку від вул. Світлої (Щорса) до вул. 40 років Перемоги. Загалом на шість ділянок витратять 11,012 млн. гривень, з яких 1,101 млн. це гроші міського бюджету. Загальна площа відремонтованого дорожнього покриття складає 3,8 км.

Ремонт дороги по вулиці Паризької комуни, ділянка від вул. Світлої (Щорса) до вул. 40 років Перемоги (фотографія Артема Юрченка)

Поточні та ямкові ремонти доріг також планують провести у Новогригоріці, Новодмитрівці, Щасливцевому, Генічеській Гірці, Новоолексіївці.

Нагадаємо, 7 жовтня під час селекторної наради заступник голови Херсонської ОДА Сергій Козир повідомив, що на ремонт доріг в Херсонській області в наступному році планують витратити 520 млн. гривень.

19 червня 2019 року у приміщенні Антимонопольного комітету працівники СБУ затримали фактичного власника ПП «Полтавабудцентр» Араіка Амірханяна. Підприємство було генпідрядником будівництва дороги по вулиці Береговій в Стрілковому на Арабатській стрілці.