У смт Іванівка двоє людей провалилися під кригу, врятувати вдалося лише 5-річного хлопчика • Інформаційний міст Інформаційний міст - новини Генічеська, Генічеського району та Херсонської області

У смт Іванівка двоє людей провалилися під кригу, врятувати вдалося лише 5-річного хлопчика

12 лютого о 16:23 до служби порятунку смт Іванівка зателефонувала місцева мешканка, яка повідомила, що на центральному ставку люди провалилися під кригу. Пише «Інформаційний міст» з посиланням на прес-службу ГУ ДСНС у Херсонській області.

На місце події виїхав районний підрозділ ДСНС. По прибуттю рятувальники вони побачили в ополонці на відстані близько 20 метрів від берега двох людей – чоловіка та хлопчика. Людей вдалося витягнути на берег та доправити до районної лікарні. За інформацією медиків здоров’ю хлопчика та чоловіка загрози немає.

Зі слів очевидців було встановлено, що 32-річний батька разом із 5-річним сином пішли по кризі і провалилися. Батько, намагаючись врятувати сина, виштовхував його на кригу, та зрештою пішов під воду. В цей час місцева мешканка, побачивши потопаючих людей зателефонувала в службу порятунку. Проїжджаючи поряд з місцем події 33-річний місцевий мешканець плигнув в ополонку та підтримував дитину до прибуття рятувальників. Батько на той час уже зник під водою.