У МОЗ виключили перенесення жорсткого карантину • Інформаційний міст Інформаційний міст - новини Генічеська, Генічеського району та Херсонської області

У МОЗ виключили перенесення жорсткого карантину

Перенесення локдауна, запланованого на період із 8 по 24 січня, не буде навіть у випадку значного скорочення захворюваності на коронавірус. Про це на брифінгу в четвер, 24 грудня, повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов. Пише портал “Словом і Ділом”

«Жорсткий карантин буде з 8 по 24 січня. В кінці січня починається зростання хворих на грип, у яких спостерігаються такі ж ускладнення. Нам необхідно зайти в лютий із мінімальною кількістю хворих на COVID-19. Тому жодного перенесення жорсткого карантину в січні не буде», – сказав він.

Говорячи про рішення Кабміну продовжити роботу ресторанів в новорічну ніч, Степанов зазначив, що навіть при забороні роботи після 1:00 це навряд чи б змусило людей розійтися.

«Рішення уряду стосується виключно часу роботи закладів громадського харчування, інші обмеження залишаються… Навряд чи всі ресторани почнуть закриватися о 1:00 ночі. Ми розуміємо, що хтось працюватиме до 2:00 тощо», – сказав Степанов.