У місті з'явиться ще одна стіна з розписом присвяченим історії Генічеська • Інформаційний міст

У місті з’явиться ще одна стіна з розписом присвяченим історії Генічеська

Минулого тижня по вулиці Міський розпочались роботи по прикрасі ще однієї стіни розписами з історії міста Генічеська. За цю роботу взявся відомий в місті скульптор та художник Володимир Шпак. Що саме на ній буде намальовано, кореспонденту «Інформаційного мосту» розповів автор роботи.

– Ця робота буде пов’язана з минулим розписом, який ми робили на міському пляжі разом з Сергієм Олешко. Тут також головною тему буде історія Генічеська та його краєвиди, – каже Володимир Шпак.

До початку робіт було саме так
Стіна по вулиці Міськой (фотографії зроблена 29 липня 2019 року)

Ескіз був зроблений по архівним фотографіям. На панно буде зображена панорами Генічеська з моря кінця XIX початку XX століття. На зображені місцеві жителі зможуть впізнати хвилерізи, християнський храм, залізничне депо та залізничний вокзал, частина обриву від міського пляжу до маяка.

Володимир Шпак в роботі

– Це той період, коли Генічеськ тільки формувався в якості населеного пункту, адже статус міста він отримав в 1903 році. В той час до порту заходило багато кораблів, заразом іноземні, – пояснює Володимир Шпак.

Завдяки спонсору та ініціатору розпису Василю Васильовичу Догану жителі та гості міста матимуть можливість наочно познайомитись з історією Генічеська збережену в світлинах 1905 року. Завершити роботу планують вже в кінці цього тижня.