У Генічеському районі масові водохресні купання відбудуться одразу в декількох місцях • Інформаційний міст Інформаційний міст - новини Генічеська, Генічеського району та Херсонської області

У Генічеському районі масові водохресні купання відбудуться одразу в декількох місцях

В День Хрещення Господнього, 19 січня, масові заходи, пов’язані з водохресними купаннями, в Генічеському районі будуть відбуватися одразу в трьох місцях, повідомляє «Інформаційний міст».

Традиційні купання, які організовує Генічеська міська рада, проведуть в районі старого депо по вулиці Вокзальній, саме там подібний захід проводили і в минулому році. Ще одне місце для масового занурення людей у воду, обладнають за першим мостом, який веде на Арабатську Стрілку. Розпочнеться святкування з Хресної ходи, початок об 11:30, від Храму Різдва Пресвятої Богородиці.

Ще одна святкова подія відбудеться в Стрілковому, на гарячому джерелі, саме там проведуть «Тепле Водохреще». Організатором цього заходу виступає голова Генічеської РДА Андрій Онищенко. Окрім того, для всіх охочих відвідати «Тепле Водохреще» буде організована безкоштовна автотранспортна перевозка до Стрілкового. Мікроавтобуси відправлятимуться з площі Відродження (Генічеськ) о 12:30, повернення тим же транспортом з Арабатської Стрілки о 15:00.