Представники ГО “Ветеранів АТО” звинуватили Андрія Євстратова у зв'язках з Німетуллаєвим • Інформаційний міст Інформаційний міст - новини Генічеська, Генічеського району та Херсонської області

Представники ГО “Ветеранів АТО” звинуватили Андрія Євстратова у зв’язках з Німетуллаєвим

24 березня, перед початком сесії Генічеської районної ради, представники ГО “Ветеранів АТО” звинуватили голову районної ради Андрія Євстратова у зв’язках з колишнім головою Генічеської РДА Сейтумером Німетуллаєвим, та надати відповідь. Про це повідомляє кореспондент “Інформаційного мосту”.

-Ви з ним пов’язані старими зв’язками. У нас є інформація сьогодні роблять всілякі дії,провокації щоби розхитати ситуацію в цьому регіоні.Тому ми закликаємо дати відповіді! – задав питання представник ГО “Ветеранів АТО”.

На це голова районної ради відповів:

-Запитаня одне, спілкуюсь я с Німетуллаєвим чи ні? Не спілкуюсь -відповів Андрій Євстратов  

Еще одним запитання стало, про присутність Андрія Євстратова під час сесії на якій Німетуллаєв закликав розквартируватися російських військових. На що голова районної ради відповів, що з вересня 2013 працював головою Скадовської РДА та не був присутній. Після чого сталась словесна перепалка між депутатами та представниками  ГО “Ветеранів АТО” і вони покинули сесійну залу.