Поблизу Стрілкового прикордонники виявили незаконні знаряддя лову риби • Інформаційний міст Інформаційний міст - новини Генічеська, Генічеського району та Херсонської області

Поблизу Стрілкового прикордонники виявили незаконні знаряддя лову риби

6 грудня прикордонники відділу «Генічеськ» спільно з представниками рибоохоронного патруля поблизу Стрілкового виявили 8 сіток загальною довжиною 400 метрів. Про це повідомляє прес-служба Азово-Чорноморське регіональне управління Держприкордонслужби пише «Інформаційний міст».

В сітках знаходились 5 рибин осетрових порід, яку випустили в у море, чим попередили збитків державі на суму 225 тисяч гривень. Незаконні знаряддя вилову були вилучені встановленим порядком.

Прикордонники випустили незаконно виловлених осетрових у мореТак, вчора під час патрулювання акваторії Азовського моря в районі населеного пункту Стрілкове прикордонники від відділу "Генічеськ" спільно з представниками рибоохоронного патруля на маломірному плавзасобі виявили заборонені знаряддя лову (8 сіток) загальною довжиною 400 метрів. Крім того в сітках знаходились 5 рибин осетрових порід, яку випустили в живому вигляді у природне середовище, чим попередили збитків державі на суму 225 тисяч гривень. Сітки вилучено встановленим порядком.

Опубліковано Азово-Чорноморське Регіональне управління Держприкордонслужби Субота, 7 грудня 2019 р.