Патрульні поліцейські за тиждень зафіксували три факти зберігання наркотичних речовин • Інформаційний міст Інформаційний міст - новини Генічеська, Генічеського району та Херсонської області

Патрульні поліцейські за тиждень зафіксували три факти зберігання наркотичних речовин

З початку тижня зафіксовано вже три факти, коли громадяни мали при собі заборонені в обігу, ймовірно, наркотичні речовини, про це на своїй сторінці у Facebook написав начальник відділу патрульної поліції в АР Крим та місті Севастополі Віктор Левченко.

У першому випадку, під час поверхневої перевірки громадянина в одному з розважальних закладів Генічеська, було виявлено пакет з білою порошкоподібною речовиною.

Вже наступного дня, також під час поверхневої перевірки чоловіка, який знаходився на підпитку, виявили згорток з речовиною рослинного походження.

Та й наступної нічної зміни, в центрі міста правоохоронці помітили хлопця, який під час розмови з патрульними вів себе дивно. А після запитання: «Чи має він при собі якісь заборонені речі?», почав втікати. Наздогнавши хлопця, поліцейські знайшли в нього чималий згорток речовини рослинного походження.

Фотографії зі сторінки Віктора Левченко у Facebook

В усіх випадках є ознаки кримінального правопорушення за статтею 309 Кримінального кодексу України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів».