Нові подробиці затримання підозрюваних у стрільбі в Чонгарі • Інформаційний міст Інформаційний міст - новини Генічеська, Генічеського району та Херсонської області

Нові подробиці затримання підозрюваних у стрільбі в Чонгарі

Начальник відділу патрульної поліції в АР Крим та м.Севастополь Віктор Левченко на своїй сторінці у Facebook виклав нові подробиці та фотографії, стосовно затримання учасників перестрілки яка трапилась вчора, 3 квітня в Чонгарі.
Текст повідомлення приводитися нижче повністю:

Патрульна поліція не той орган, що буде давати правову оцінку ситуації загалом, це в компетенції зовсім інших структур.

Патрульна поліція діє лише відповідно ситуації, що виникає. Діє, незважаючи на мінімум інформації і максимум ризику. Діє миттєво і рішуче.

Тож доповідаю, що екіпаж патрульної поліції в АР Крим та місті Севастополі отримує виклик про стрільбу в населеному пункті неподалік від тимчасово окупованої території, з можливим використанням автоматичної зброї і приблизний опис транспортних засобів, на яких з місця зникли учасники події.

Це вичерпна інформація, з якою на виклик вирушають три екіпажі патрульних.

Відпрацьовуючи територію помічають транспортний засіб, що схожий за описом у виклику, а в ньому четверо міцних молодиків. Без жодних вагань зброя приведена в бойове положення – чіткі команди, швидке і рішуче затримання.
За мить всі на підлозі і в кайданках. Транспортний засіб має всі ознаки участі у описаному заявником конфлікті.

Далі, за декілька сот метрів, помічають інший транспортний засіб, що також підпадає під опис, як той, що зник з місця події. Знову миттєві і чіткі дії патрульних.
Особа затримана.

В ході відпрацювання прилеглої території, в посадці помічено ще один транспортний засіб з явними ознаками участі в конфлікті, біля нього двоє осіб в камуфльованому одязі, що своєї присутності там пояснити не можуть.
Затримані. Так само чітко, миттєво і рішуче.

На місці самого конфлікту затримано ще двох осіб, що мали при собі “предмети схожі на пістолети”, та виявлено багаточисельні ознаки вищевказаних подій.Підсумок: Менш ніж за пів години з моменту виклику всі учасники події затримані патрульною поліцією, а на місці працюють слідчі.

Мораль: Неважливо, що ви собі вигадали і ким себе уявляєте, але влаштовуючи «сомалі» на вулицях Українських міст чи селищ пам’ятайте, що на виклик обов’язково приїде патруль.
З мінімум інформації і максимум рішучості. І хай там як, підсумок буде один.

На вулиці може бути лише одна сила – та, якій суспільство довірило охороняти закон і свій спокій. Іншого не дано.

Фотографії взяті зі сторінки Віктора Левченко у Facebook