Новим директором Генічеського медичного коледжу може стати Галина Толубець (відео) • Інформаційний міст Інформаційний міст - новини Генічеська, Генічеського району та Херсонської області

Новим директором Генічеського медичного коледжу може стати Галина Толубець (відео)

Сьогодні, 12 лютого, в актовій залі Генічеського медичного коледжу відбулася зустріч колективу навчального закладу з екс-депутатом Верховної Ради та ректором Херсонського державного університету Олександром Володимировичем Співаковським, повідомляє кореспондент «Інформаційного мосту».

Ректор ХДУ Олександр Співаковський

Одним з головних питань, яке розглядалося на зібранні, стали вибори нового директора навчального закладу, адже нинішній директор Лілія Піжук подала заяву про звільнення.

Новим можливим кандидатом на посаду директора є депутат Херсонської обласної ради Галина Толубець, за яку віддали свої голоси 96% трудового колективу Генічеського медколеджу. Голосування відбулося під час зібрання. Найближчим часом Олександр Співаковський має підписати контракт з новообраним директором навчального закладу, після чого вона приступить до своїх нових обов’язків.

Депутат Херсонської обласної ради Галина Толубець

В коментарі кореспонденту «Інформаційного мосту» ректор ХДУ Олександр Співаковський пояснив, чому саме вибір пав на депутата Херсонської облради.

– Для училища дуже складний момент. На жаль, Лілія Степанівна Піжук подала у відставку. Зараз училище змінює свій статус, і дуже багато потрібно зробити. Наприклад, стабілізувати фінансову ситуацію, налагодити роботу факультету та проводити підготовку до набору нових студентів, – говорить Олександр Співаковський. – Я був за те, щоб Лілія Піжук продовжила працювати, але, на жаль, вона категорично відмовилася. Тож вчена рада Херсонського державного університету зупинилася на кандидатурі Галини Толубець. Вважаю, що у неї є всі професійні якості щоб зайняти це місце. Окрім того, вона чинний депутат обласної ради, що теж дуже важливо. Таким чином, вона зможе лобіювати інтереси Генічеського медичного коледжу. Тому, на мою думку, зараз це найкраща кандидатура.

Докладніше про ситуацію навколо Генічеського медичного коледжу нашому кореспонденту розповів ректор ХДУ Олександр Співаковський.