На Арабатській Стрілці встановили 26 нових зупинок • Інформаційний міст Інформаційний міст - новини Генічеська, Генічеського району та Херсонської області

На Арабатській Стрілці встановили 26 нових зупинок

Протягом літа та осені цього року на території Щасливцевської сільської ради були встановлені 26 сучасних зупинок громадського транспорту. Будівельні роботи проводились за рахунок коштів сільської ради. Пише «Інформаційний міст» з посиланням на сайт органу місцевого самоврядування.

Розташовані нові зупинки на місці старих. В Щасливцево по вулиці Миру та в Генічеській Гірці по вулиці Азовській. Окрім того, додатково встановили 12 зупинок у місцях, де їх не було раніше, але де був попит. Наприклад, біля водолікарні, аквапарку, повороті на селище Приозерне та інших місцях.

Кожна зупинка облаштована лавками, урнами для сміття та тумбами для оголошень. Зараз розробляється документація щодо облаштування плиткою під’їзних карманів до зупинок та місць розташування пасажирів. Деякі зупинки будуть викладені плиткою вже до нового року, інші – до наступного курортного сезону.