Хочу бути взірцем і прикладом змін – Онищенко • Інформаційний міст

Хочу бути взірцем і прикладом змін – Онищенко

Новий голова Генічеської РДА Андрій Онищенко в бесіді з кореспондентом «Інформаційного мосту», яка відбулась 8 жовтня, розповів про своє відношення до проекту «LIFT» та про те, скільки етапів йому довелось пройти, щоб стати головою районної державної адміністрації.

Свою кандидатуру він подав ще у липні, і від початку у Андрія Онищенка були сумніви, щодо прозорості процесу відбору, які з годом розвіялись. По перше, його запросили на співбесіду в Київ, а після запропонували пройти поліграф.

– Тоді я вважав, що якщо йти то до кінця. Під час проходження поліграфу дуже хвилювався, а зараз вважаю що на державній службі використання поліграфу дуже корисно, – розповідає Андрій Онищенко.

Голова Генічеської РДА Андрій Онищенко (фото: «Інформаційний міст» )

Після відбулась співбесіда с головою Херсонської ОДА Юрієм Гусєвим та з комісією при Офісі президента. Загалом було пройдено приблизно 11 етапів суворого відбору.

Наразі Андрій Онищенко перший голова РДА призначений через «LIFT», тому саме до нього буде прикута увага суспільства та й довіра до системи відбору на керівні посади в області.

– Я хочу бути взірцем і приклад змін. Хочу запевнити людей у своїй прозорості та відкритості. Намагатимусь особистим прикладом показати, що в країні є люди, які хочуть змін на краще, – каже Андрій Онищенко.