Голова ХОДА Юрій Гусєв зустрівся з громадою Арабатської Стрілки • Інформаційний міст Інформаційний міст - новини Генічеська, Генічеського району та Херсонської області

Голова ХОДА Юрій Гусєв зустрівся з громадою Арабатської Стрілки

30 січня у Щасливцеве відбулась зустріч голови Херсонської ОДА Юрія Гусєва з мешканцями двох  сільських рад Арабатської Стрілки – Щасливцевської та Стрілківської. Разом з керівником області приїхали його заступник Дмитро Бутрій, народний депутат Верховної Ради України Володимир Іванов та голова Генічеської РДА Андрій Онищенко. Про це пише «Інформаційний міст» з посиланням на сайт Щасливцевської сільради.

Фото: arabat-rada.gov.ua

Зустріч обласної влади з громадою курортного регіону відбулася з єдиною метою, обговорити створення об’єднаної територіальної громади на Арабатській Стрілці. Щоб підтвердити своє бажання об’єднатися в місцевий парк прийшло близько 1500 жителів громади.

Діалог між владою та громадою тривав майже годину. Голова Херсонської обласної адміністрації Юрій Гусєв зауважив, що почув думку мешканців Арабатської Стрілки, які хочуть створити єдину ОТГ.

3 лютого повинна відбутися консультаційна нарада в Міністерства розвитку громад та територій України, де голова ХОДА пообіцяв озвучить пропозицію громади Арабатської Стрілки.

Фото: arabat-rada.gov.ua