Фільм, який знімали на Арабатській Стрілці покажуть на Каннському кінофестивалі • Інформаційний міст Інформаційний міст - новини Генічеська, Генічеського району та Херсонської області

Фільм, який знімали на Арабатській Стрілці покажуть на Каннському кінофестивалі

У конкурсній програмі Каннського кінофестивалю покажуть повнометражний дебют EVGE («Додому») кримськотатарського режисера Нарімана Алієва покажуть у конкурсній програмі («Особливий погляд») 72-го Каннського кінофестивалю. Про це повідомляє «Інформаційний міст» з посиланням на сайт Державного агентства України з питань кіно.

Картина розповідає історію кримського татарина Мустафи. Двоє його синів поїхали в Київ після анексії Криму. Розповідь починається з того, що гине його старший син Назім, і батько вирушає до столиці, щоб повернути молодшого сина Аліма додому, а старшого поховати в Криму згідно з мусульманськими традиціями. Головні ролі виконали Ахтем Сейтаблаєв і Ремзі Білялов.

Епізод з художнього фільму «Додому »

На Арабатській Стрілці зйомки сцен фільму відбувалися у вересні-жовтні 2018 року. Тож вже в цьому році можна буде подивитись художній фільм та впізнати рідні Арабатські краєвиди. Каннський кінофестиваль з показом фільму «Додому» пройде з 14 по 25 травня у Франції.