До 2020 року Херсонщину чекає цифрова трансформація, а державні послуги будуть доступні онлайн • Інформаційний міст Інформаційний міст - новини Генічеська, Генічеського району та Херсонської області

До 2020 року Херсонщину чекає цифрова трансформація, а державні послуги будуть доступні онлайн

15 жовтня, під час селекторної наради, радник голови облдержадміністрації з питань діджиталізації Андрій Богданович презентував програму цифрової трансформації області. Повідомляє «Інформаційний міст» з посиланням на прес-службу Херсонської ОДА.

Було зазначено, що в ОДА поставлено 4 завдання, які потрібно виконати до кінця 2020 року. В планах запустити веб-портал електронних послуг «Дія» та е-послуги нового покоління: реєстрація ФОП, реєстрація ТОВ, будівництво, допомога при народженні дитини. До кінця 2021 всі населенні пункти Херсонщини повинні бути покриті високошвидкісним інтернетом.

Упродовж 2020 – 2023 рр. за допомогою онлайн-платформи дистанційного навчання планують обучити навичкам роботи з комп’ютером близько 135 тис. жителів Херсонської області. Окрім того, до кінця 2020 року 90% паперових бізнес-процесів Херсонської ОДА будуть переведені в електронну форму, а районів Херсонської області — до кінця 2022 року.