Будівництво КПВВ «Чонгар» завершили в строк • Інформаційний міст Інформаційний міст - новини Генічеська, Генічеського району та Херсонської області

Будівництво КПВВ «Чонгар» завершили в строк

Сьогодні, 15 листопада, відкрили режимну зону тимчасового КПВВ «Чонгар», яка знаходиться на адміністративній межі з тимчасово окупованим Кримом. Пише «Інформаційний міст» з посиланням на сайт Херсонської ОДА.

На відкритті були присутні голова ОДА Юрій Гусєв, Представник Президента України в АР Крим Антон Кориневич, голова Генічеської РДА Андрій Оніщенко, представники Офісу Президента. Сам Президент Володимир Зеленський на відкритті не був присутній, хоча обіцяв приїхати та прийняти роботи. Навіть домовився з нинішнім губернатором, що якщо будівництво до 15 листопада завершити не встигнуть, Юрій Гусєв піде зі своєї посади. В даний час Юрій Гусєв свої обіцянки виконує і залишається керувати областю.

КПВВ «Чонгар» (Фотографія зі сторінки у Facebook
Представництва Президента України у АР Крим)

Після відкриття оснащення сервісної зони тимчасового КПВВ продовжується. На території вже змонтовані металеві конструкції будівель автостанції, центру надання адміністративних послуг, приміщення для відпочинку водіїв тощо. Триває низка супутніх робіт, зокрема, з благоустрою прилеглої території.

Будівництво другої черги КПВВ має завершитись до 20 грудня 2019 року.